خرید آبگرمکن برقی در رشت جیتیمو

انتخاب درست و کاربردهای آبگرمکن برقی

با توجه به شرایط سخت اجرای دودکش برای آبگرمکن های گازی و همچنین عدم وجود گاز در برخی از اماکن آبگرمکن های برقی تنها گزینه مناسب جهت گرم کردن آب می

باشند.

آبگرمکن های برقی نیازی به دودکش ندارند، به راحتی قابل تغییر محل نصب و جابجایی می باشند و در مکان های کوچک نظیر مغازه ها و سرویس های بهداشتی قابل استفاده هستند. تمامی آبگرمکن های برقی به صورت مخزنی بوده و توسط المنت برقی آب را گرم کرده و در مخزن ذخیره می کنند.این آبگرمکن ها در مدلهای دیواری و زمینی تولید شده و از سایز های ۱۰ لیتری الی ۱۸۵ لیتری موجود می باشند.

آبگرمکن برقی سایز های ۱۰ الی ۲۰ لیتری عموما جهت مصرف در سرشور آرایشگاهها، کافی شاپ ها، مغازه های کوچک جهت شست و شوی دست و سرویس های بهداشتی قابل استفاده می باشند.

دقت نمایید که با توجه میزان لیتر آب مصرفی در دقیقه آبگرمکن خود را انتخاب نمایید.

حداقل ظرفیت دستگاه جهت استفاده در منازل مسکونی که دوش حمام نیز بخشی از مصرف می باشد ۴۵ لیتر به بالا می باشد.

شما در جیتیمو می توانید انواع مختلف آبگرمکن های برقی را با توجه به نیاز خود خریداری نمایید.

با توجه به توضیحات بالا در زمینه انتخاب آبگرمکن برقی مناسب اگر نیاز به راهنمایی دارید، میتوانید از کارشناسان فنی جیتیمو در راستای انتخاب آبگرمکن برقی و همچنین قیمت آبگرمکن مناسب مشاوره بگیرید.

خرید پمپ آب خانگی رشت

چطور یک پمپ آب مناسب انتخاب و خرید کنیم؟

اگر قصد خرید پمپ آب خانگی دارید، اگر تمایل دارید برای واحد صنعتی خود پمپ با قدرت مناسب انتخاب کنید، اگر مفهوم پمپ آب نیم اسب، یک اسب و یا دو اسب برایتان ناآشناست و میخواهید برای واحد مسکونی یا تجاری خود یک پمپ آب خانگی مناسب از نظر کیفیت و کارایی و همچنین قیمت مناسب انتخاب کنید، این مقاله را مطالعه کنید و یا با کارشناسان جیتیمو تماس بگیرید. جیتیمو واحد فروش پمپ آب خانگی با قیمت و کیفیت مناسب و همچنین جیتیمو دارای کادری مجرب برای انتخاب پمپ آب برای واحدهای تجاری و صنعتی شما.

پمپ

پمپ ها انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارا می باشند. در جیتیمو صرفا محصولاتی توضیح داده شده است که شما می توانید آن را خریداری نمایید. در این توضیحات منظور از هد ارتفاع حداکثری که پمپ می تواند آب را هدایت کند و منظور از دبی حجم آبی که در زمان مشخص پمپ می تواند پمپاژکند می باشد.

پمپ آب محیطی:

پمپ های آب مدل محیطی عموما دارای هد بالا و دبی پایین می باشند. رایج ترین پمپ آب محیطی  که در منازل مسکونی یک واحده یا دو واحد کوچک قابل استفاده است مدل نیم اسب بخاری آن می باشد. این پمپ ها داری قیمت پایین به نسبت مدل های مشابه می باشند. از دیگر کاربردهای آن می توان به محیط های تجاری، فروشگاه های کوچک، سرویس های بهداشتی عمومی کوچک و… نام برد.

پمپ آب جتی

این پمپ ها از جمله رایج ترین و پر فروش ترین محصولات می باشند. از مشخصات بارز آن دامنه استفاده گسترده این پمپ آب است. نوع یک اسب آن پرفروش ترین و متداول ترین پمپ های آب خانگی است و برای استفاده در ساختمانهای مسکونی مرسوم است. پمپ های آب مدل جتی قدرت یک اسب از یک تا سه واحد آپارتمان (سه طبقه سه واحد)را پوشش می دهند، به راحتی از چاه تا عمق ۸ الی ۱۰ متر قابلیت مکش دارند و عمدتا داری هد بالا هستند و دبی مناسب.

مدل های قوی تر کاربری خاص دارند و در آپارتمان ها به ندرت استفاده میشوند.

پمپ آب بشقابی

پمپ های آب بشقابی بر خلاف پمپ های آب جتی دارای پروانه بزرگتر، دبی بسیار بالا و هد کمتر می باشند. این پمپ ها نسبت به مدل های دیگر دارای صدای کمتری می باشند. از کاربرد های آن میتوان به آبرسانی به واحد های مسکونی و تجاری، آبیاری زمین های کشاورزی، و جاهایی که نیاز به دبی بالا آب می باشد نام برد. همچنین پمپ های آب بشقابی در خروجی های یک اینچ تا چهار اینچ تولید می شوند. از مدل های دو اینچ به بالا جهت کارهای کشاورزی و آبیاری استفاده می شود. دبی آنها به شدت بالا بوده و در مقابل هد پایینی دارند. همچنین این پمپ ها قابلیت مکش تا عمق ۸ متر از چاه را نیز دارا می باشند. مدل های دو اینچ به بالای این پمپ ها به صورت دایم کار هستند و لذا با نصب تبدیل های مناسب میتوان در استخر ها نیز از آن استفاده کرد.

پمپ آب دو پروانه

پمپ های آب دو پروانه مدلی از نمونه بشقابی هستند که یک پروانه به آن اضافه شده است. این پمپ ها دارای دبی و هد متناسب می باشند و کاربرد بسیار زیادی دارند. عمدتا از پمپ های دو پروانه جهت آبرسانی به آپارتمان ها استفاده می شود. این پمپ ها از یک اسب بخار تا ۵.۵ اسب بخار تولید شده و نمونه های تک فاز و سه فاز آن نیز بسته به شرایط تغییر می نماید.

پمپ های چند پروانه

مهمترین ویژگی این پمپ ها صدای بسیار کم آن می باشد. با توجه به قیمت بالای این محصول به دلیل صدای کم همواره مورد استقبال قرار گرفته است و اگر قصد خرید پمپ آب خانگی کم صدا دارید، میتواند گزینه مناسب شما باشد.از این پمپ ها میتوان در منازل مسکونی و تجاری، تغذیه دیگ بخار، بوستر پمپ های آتش نشانی و… استفاده نمود. تنوع این مدل بسیار زیاد بوده و با توجه به تعداد پروانه هد و دبی آن متغیر می باشد. لذا در انتخاب این نوع پمپ ها دقت لازم به عمل آورید چرا که در صورت انتخاب اشتباه ممکن است کارایی لازم را برای محل نصب شده نداشته باشد.

پمپ های سیرکولاتور

از پمپ های سیرکولاتور جهت گردش آب در مدار های بسته آب گرم استفاده میکنند. عموما پمپ های آب سیرکولاتور در مسیر اصلی شوفاژ یا مسیر برگشت آب گرم مصرفی با توجه به تعداد واحد ساختمان و تعداد رادیاتور و فاصله آن از موتورخانه تعیین می شود.

تیپ بندی اکثر پمپ های سیرکولاتور با اعداد ۲۵،۳۲و۳۶ شروع میشود.

مدل های ۲۵ یک اینچ بوده و جهت برگشت آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند

مدل های ۳۲ و ۳۶ نیز جهت پمپ های اصلی گردش آب رادیاتور استفاده می شوند.

انتخاب پمپ سیرکولاتور طی محاسبات خاصی صورت گرفته و دقت فرمایید که قبل از خرید حتما با مهندس تاسیسات خود یا استاد کار مربوطه مشورت نمایید. انتخاب اشتباه این پمپ سبب می شود تا در واحد هایی که در دورترین نقظه از این پمپ قرار دارند گردش آب به خوبی صورت نگیرد.

با توجه به توضیحات بالا در زمینه انتخاب پمپ آب مناسب اگر هنوز در تردید هستید و نیاز به راهنمایی دارید، میتوانید از کارشناسان فنی جیتیمو در راستای انتخاب پمپ آب خانگی مناسب و همچنین پمپ آب تجاری و صنعتی مشاوره بگیرید.

انتخاب پکیج مناسب برای خرید جیتیمو

چطور یک پکیج شوفاژ دیواری مناسب انتخاب کنیم؟

اگر شما قصد خرید پکیج شوفاژ دیواری یا زمینی در رشت و استان گیلان و یا هرجای ایران دارید و یا به دنبال قیمت پکیج مناسب در رشت و گیلان میگردید و دلیل اختلاف قیمت و کارایی پکیج شوفاژ دیواری و زمینی و دیگر موارد نمیدانید، و همچنین در انتخاب نوع و قدرت پکیج شوفاژ مردد هستید، جهت اطمینان از انتخاب خود در پکیج شوفاژ میتوانید مقاله زیر را مطالعه و یا با کارشناسان جیتیمو تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما مناسب ترین نوع پکیج شوفاژ دیواری و یا زمینی تقدیمتان گردد.جیتیمو واحد فروش پکیج دیواری در رشت و استان گیلان.جیتیمو واحد فروش پکیج زمینی در رشت و استان گیلان.

پکیج چیست؟

بشر همواره طی سایان گذشته جهت گرمایش محیط از ابزارهای مختلف از قبیل بخاری های نفتی، گازی، موتورخانه به همراه سیستم رادیاتور و … استفاده نموده است. بخاری های گازی به دلیل ایمنی پایین در سیستم خروج گاز منواکسید کربن هر ساله جان بسیاری از هموطنان را گرفته و به مرگ خاموش شهرت دارند. سیستم های موتورخانه نیز با توجه به پیشرفت زیاد طی سالهای اخیر همچنان پر مصرف و با هزینه راه اندازی بالا می باشند. لذا در ساختمان های با تعداد واحد کم جداسازی سیستم گرمایشی هر واحد از لحاظ اقتصادی و همچنین مستقل نمودن هزینه ها رواج بیشتری دارد.

سیستم پکیج مجموعه کوچک شده ای از یک موتورخانه می باشد که با توجه به ظرفیت دستگاه در مدل های دیواری پاسخ گوی گرمایش فضاهای مسکونی و تجاری تا متراژ ۳۰۰ مترمربع نیز خواهد بود.

مزایای استفاده از پکیج دیواری:

  • قیمت تمام شده پایین
  • استهلاک کمتر
  • عدم اشغال فضای زیاد
  • کاهش مصرف انرژی
  • استقلال هر واحد در کنترل گرما و همچنین هزینه ها

انواع مدل های پکیج:

پکیج ها در مدل های دیواری و زمینی و به صورت مدل های گازی، گازوییلی و برقی تولید می شوند.

۱- پکیج زمینی:

پکیج زمینی در مدل های مختلف و ظرفیت های گوناگون تولید شده و با توجه به نوع کاربری میزان قدرت آن تعیین می گردد. پکیج های زمینی را میتوان با تعویض مشعل به صورت گازی،گازوییلی و یا دو گانه سوز استفاده نمود.    (جهت دیدن نمونه های پکیج زمینی اینجا کلیک کنید)

۲- پکیج دیواری:

پکیج های دیواری نیز با توجه به متراژ ساختمان و تعداد پره های رادیاتور نصب شده انتخاب می شوند. دقت داشته باشید که هنگام خرید از مدل های تایید شده توسط اداره گاز استفاده نمایید.

چگونه پکیج شوفاژ دیواری مناسب را انتخاب کنیم؟

به طور کاملا تقریبی و ساده جهت انتخاب ظرفیت دستگاه میتوانید از متراژ ساختمان استفاده کنید.

ساختمان ها تا متراژ ۸۵ متر مربع

۲۲ KW

ساختمان ها تا متراژ ۱۳۵ متر مربع

۲۴ KW

ساختمان ها تا متراژ ۱۸۰ متر مربع

۲۸ KW

ساختمان ها تا متراژ  ۲۳۰متر مربع

۳۲ KW

ساختمان ها تا متراژ ۲۶۰ متر مربع

۳۷ KW

لازم به ذکر است که جدول فوق کاملا تقریبی بوده و در اصطلاح بازار جهت فروش از آن استفاده می شود و جهت انتخاب دقیق مدل پکیج، تعداد رادیاتورها، سیتم عایق بندی ساختمان، طبقه ساختمان و بسیاری دیگر از موارد دخیل هستند.

پس از تعیین ظرفیت دستگاه میتوان برند مد نظر و مدل های مختلف شرکت تولید کننده را انتخاب نمایید.به طور مثال شرکت بوتان داری تنوع بسیار گسترده ای در انواع ظرفیت ها می باشد که با توجه به بودجه مد نظر خود میتوانید یکی از محصولات را خریداری نمایید

پیکج فن دار یا بدون فن؟

در واقع انتخاب در این مورد با خریدار نمی باشد و محل قرار گیری پیکج تعیین کننده می باشد. در صورتی که دودکش دستگاه شما از سقف به صورت عمودی بیرو رفته است و قطر آن نیز ۱۵ سانتی متر باشد شما ملزم به استفاده از پکیج های بدون فن می باشید و در صورت قرار گیری دستگاه در تراس یا عبور دودکش از دیوار به صورت افقی حتما از مدل های فن دار باید استفاده شود.

نکته: دقت فرمایید که اگر دستگاه فن دار در محیط بسته نظیر آشپرخانه نصب گردد حتما باید از دودکش فابریک شرکتی همان دستگاه استفاده نمایید و مدل های متفرقه به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

لوازم نصب پکیج:

هر دستگاه جهت شروع به کار نیاز به چهار عدد شلنگ، چهار عدد شیر، اتصالات گاز و شلنگ گاز می باشد.
جهت تکمیل گارانتی دستگاه محصولاتی نظیر فیلتر آب، محافظ برق، صافی برنجی، فیلتر گاز و… باید به همراه دستگاه خریداری و نصب گردد. عدم استفاده از موارد فوق قطعه معیوب را از گارانتی خارج می نماید.

نکته: اخیرا تعدادی از سازندگان و سود جویان از لوازم ایمنی که در طول عمر دستگاه تاثیر بسیار زیادی دارد استفاده نمی کنند و متاسفانه هزینه های سنگین تعمیرات را خریدار متحمل می شود.

لذا دقت فرمایید که پس از انتخاب دستگاه حتما یکی از پک های پیشنهادی فروشگاه جیتیمو که همگی دارای گارانتی تعویض دو ساله جیتیمو می باشند را انتخاب نمایید.

انتخاب دودکش:

اگر دستگاه شما در فضای باز قرار دارد می توانید از دوکش های تک جداره فابریک شرکتی یا متفرقه (توصیه نمی شود) استفاده نمایید.

در صورت نصب دستگاه در هر فضای بسته ای نظیر آشپزخانه یا انباری و… حتما باید از دودکش دو جداره آلومینیومی همان شرکت تولید کننده پکیج استفاده نمایید.

در صورتی که قصد خرید پکیج شوفاژ دیواری در رشت و استان گیلان دارید و نیاز به مشاوره دارید، برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید: